Zwiększ prestiż Twojej firmy

Załóż własną infolinie 800 lub 801

Załóż profesjonalną infolinie darmową lub ulgową dla Twojej firmy. Podnieś prestiż swojej firmy i zaproponuj Twoim klientom profesjonalny i szybki kontakt z firmą. Nasza Infolinia to kompleksowe i tanie rozwiązanie dla Ciebie i Twojego biznesu. Proponujemy rozwiązania i narzędzia do niedawna zarezerwowane wyłącznie dla dużych firm i instytucji.

ZAŁÓŻ WŁASNĄ DARMOWĄ INFOLINIE FIRMOWĄ 800 lub 801

Zadzwoń już dziś. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Infolinie informacyjne zapewniają, zautomatyzowany i profesjonalny sposób przekazywania informacji

Zapowiedzi nagrywane są przez profesjonalnych lektorów

Zapowiedzi te zawierają najczęściej, poza zapowiedzą powitalną firmy, informacje o produktach, czy tez usługach oferowanych przez Państwa. Dzięki łatwej obsłudze poprzez klawiaturę tonową telefonu klient może uzyskać interesujące go informacje przez 24h na dobę bez potrzeby kontaktu z pracownikiem firmy.

INFOLINIE BEZPŁATNE 800/801

Profesjonalne infolinie

Infolinie bezpłatne 800 801

Infolinie takie zawierają standardowo możliwość dopasowania funkcjonowania infolinii do godzin pracy firmy.

Dostępność przez 24h na dobę

Oznacza to, że w godzinach pracy firmy połączenia mogą być kierowane bezpośrednio do Państwa pracowników, a po godzinach np. na pocztę głosową.

INFOLINIE BEZPŁATNE 800/801

Połączenia z infolinii mogą być przekierowywane na różne numery stacjonarne i komórkowe w różnych lokalizacjach (miastach, krajach)

Automatyczne przekierowanie

Dla klienta dzwoniącego jest to zupełnie niezauważalne. Klient może zostać automatycznie skierowany przez nas system do najbliższego oddziału firmy (np. wg numeru kierunkowego) lub też może sam wybrać konkretny interesujący go oddział.

Zapewniamy pełną kontrole rozmów (rejestracja nagrań) oraz dostęp do bilingu on-line poprzez przeglądarkę WWW

Nagrywanie rozmów

Jest to standardowy komunikat umieszczany na poczcie głosowej, może on zawierajać powitanie, ogólne informacje o firmie, jej ofercie oraz godzinach pracy firmy.

Gwarantujemy

Profesjonalne zapowiedzi
Infolinie dostępne 24/7
Automatyczne przekierowanie
Biling rozmów
Dostęp w chmurze
Innowacyjny system

Przykłady zapowiedzi głosowych

Zapowiedzi nagrywane są przez profesjonalnych lektorów – Twoja firma zabrzmi jak wielkie przedsiębiorstwo – zrobisz dobre wrażenie!

Dzień dobry, dodzwonili się Państwo do firmy „X”.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania biznesowe, wiecej informacji o naszej firmie znajdziecie państwo na stronie www.X.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-ej do 16-ej, w soboty od 10-ej do 14-ej.
Jeżeli chcą Państwo pozostawić wiadomość na poczcie głosowej proszę wybrać jeden.
Jeżeli chcą Państwo uzyskać połaczenie z naszym konsultantem proszę chwile poczekać

W przypadku, gdy wszystkie numery końcowe są zajęte podawany jest komunikat o konieczności poczekania na połączenie, a w tym czasie odtwarzana jest wybrana melodia lub informacja reklamowa. Możliwe jest również ustawienie standardowego komunikatu po godzinach pracy i przekierowanie połączenia na skrzynkę poczty głosowej, np.:

Witamy w firmie „X”.

Informujemy, że nasza firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-ej do 16-ej, w soboty od 10-ej do 14-ej.
Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie www.X.pl
W tej chwili nie możemy odebrać połączenia, po sygnale prosimy o podanie imienia, nazwiska, firmy oraz numeru telefonu, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
Do usłyszenia.

Witamy w firmie „ABCD”.

Witamy w infolinii firmy ABCD, lidera na rynku usług finansowych. Jeżeli znacie Panstwo numer wewnętrzny osoby z którą chcecie się skontaktować możecie wybrać ten numer teraz w każdej chwili możecie Państwo wybrac „0” (zero) aby skontaktowac się z konsultantem. Całkowity koszt połaczenia to 35 groszy brutto.